Yeni Hırsız Kardeşler Oyunları ve Nasıl Oynanır

Merhaba değerli çocuklar bildiğiniz üzere iki kişilik oyunları arkadaşlarımızla veya kardeşlerimizle birlikte oynayabiliyor oynarken aynı zamanda eğlenebiliyoruz. Bu yazıyı yazmamdaki özel amaç ise hırsız kardeşler oyun serisi hakkında sizleri bilgilendirmek peki neler var bu seride bizlere hırsız kardeşler oyunları neler sunakta gelin bunlara bakalım.

 

http://www.dedeoyun.com/img/hirsiz-kardesler1.jpg

 

Serinin ilk oyunu olan hırsız kardeşler 1 eğlenceli içeriği ile dikkat çekiyor. İki kardeşin yer aldığı bu oyunda amacımız bize gösterilen yerlere giderek hırsızlık görevini yapmak. Neşeli dondurmalar 1 oyununda olduğu gibi bu oyunda yön ve AWSD tuşları ile kontrol edilerek oynanmakta. Ayrıca oyun açılmıyor diyen varsa flash playerlarını kontrol etmelerini rica ediyorum. Birinci oyunda hırsız kardeşlerin polislere karşı olan mücadelesini sizlere sunarken bizlere güzel bir eğlence sunmuştu. Hırsız kardeşler seri oyununun 2. Versiyonun da ise görsel anlamda gelişmiş bir oyun ortaya çıkartmışlar. Hırsız kardeşler 2 oyunu da ilk oyun kadar eğlenceli ve bölüm sayısı daha fazla ayrıca amaçlarımız daha da fazla geliştirilerek oyuna farklı bir atmosfer katılmış durumda. Peki hırsız kardeşler 3 oyunu ile neler geldi bunlara da bakalım hemen. Hırsız kardeşler 3 içerisinde en güzel yenilik oyundaki karakterlerin hareketlerinin daha gerçekçi hale getirilmesi. Arttırılan bölüm sayısı da oyunun güzelliğine güzellik katmış ve hırsız kardeşler 1 oyununda olduğundan daha fazla özellikleriyle adeta flash oyun dünyasında çağ atlar hale gelmiş.

 

http://www.dedeoyun.com/img/hirsiz-kardesler2.jpg

 

Sonuç olarak flash oyunlar basit yapıları ile dikkat çekse de hırsız kardeşler oyunları serisini eminiz sizlerde severek oynuyorsunuz o halde hemen sizlerde dedeoyun.com’un en yeni oyunlarıyla tanışmak için sitemizi ziyaret edin eğlenceyi bizimle birlikte doyasına yaşayın.

http://www.dedeoyun.com/hirsiz-kardesler-1.html

 

http://www.dedeoyun.com/img/hirsiz-kardesler3.jpg