Para meraklısı ve avcısı kardeşlerin ilk oyunu olan bu 2 kişilik oyunda kardeşlerimiz hapishanede ve tekrardan buradan kaçmaları gerekiyor. Onlara sizler yardımcı olacaksınız ve AWSD tuşları ile YÖN tuşları sayesinde her iki karakteri ayrı ayrı kontrol etmeniz gerekecek. Oyunda zorlu leveller bulunurken bu engelleri aşmak için hırsız kardeşler 1 oyununda birlikte hareket etmeli ve çıkış kapılarına ulaşmak için zorlu parkurları aşmalısınız. 20 bölümü bulunan bu güzel heyecanlı ve iki kişilik oyunumuzda sizlerde kardeşinizle veya arkadaşınızla keyifli bir dünyaya adım atabilirsiniz.

Oyun hangi tuşlar ile oynanır?
Sistem gereksinimleri

Hırsız Kardeşler 1 oyunu yorumları

Güvenlik kodu
 • Sakıp - 16.05.2017

  hırsız kardeşle çok güzel güzel güzel süper süper süper

 • nurdan - 22.04.2017

  oyun açılıyor bende çok güzel biraz bekleyin açılmıyorsa yada hırsı kardeşleri açmak için flash player olmayabilir bilgisyarınızda.

 • ÖZGE KAYA - 17.03.2017

  abi bu oyun çok güzel ya hırsız kardeşler 1 oyununu bitirdikten sonra hemen hırsız kardeşler 2 ve hırsız kardeşelr 3 oyunlarınıda oynayacağım gerçekten çok seviyorum bu kardeşleri teşekkürler dede oyun sizler sayesinde çok eğleniyoruz teşekkürler hırsız kardeşler oyun dünyasına farklılık kattınız.

 • elvira xanim - 13.03.2017

  acilmiyor hemde ben kopekde vardi tufu

Reklam