Bloons Tower Defense 5 - Balon Kule Savunması 5 Oyunu

Bloons Tower Defense 5 - Balon Kule Savunması 5

Balon patlatma oyunlarının ve kule savunma oyunlarının babası olarak nitelendirilen balon kule savunması 5 oyunu ile bugün sizlerle birlikteyiz. Farklı bir strateji ve savunma taktiği geliştirerek en iyi oyunumuzu sergilememiz gereken bu oyunda bizler maymunların tarafında olacağız.

İngilizce adı Bloons TD 5 veya Bloons Tower Defense 5 olan bu Balon Kule Savunması 5 oyunumuzda kendimiz maymunları yönetirken onlarla birlikte kule savunması yapmamız gerekiyor. Oyunda pekçık farklı bölüm var ve bunlar giriş seviyesi, orta seviye ile zor olarak nitelendirilmekte. Bizler eğer yeni başladıysan beginner yazan yerlere tıklayarak ilerleyebiliriz. Oyunumuzun amacı balonların saldırısını engellemek bunun için akıllı maymunlardan bizim kriterlerimize uyanları seçerek bölüm haritasında işleve almalıyız.

Bölümler ilerledikçe farklı ve hatta demir balonların bile geleceği oyunda dart atan maymun, lazerli maymun, bumerang atan maymun, keskin nişancı maymun, buz dondoran ve yapışkan madde atan maymun bulunuyor bunların haricindekileri oynadıkça bölüm içerisinde açabileceksiniz. Android ve iOS platformunda 3 TL'ye satılan oyunda pişman olmayacak bir savunma oyunu oynamış olacaksınız.

Bloons Tower Defense 5 - Balon Kule Savunması 5 Oyunu Oyna
Yorumlar