Böcek Avcısı 2 Oyunu

Böcek Avcısı 2

Seri oyunlar arasına yeni katılan böcek avcısı oyununun ilk oyunu çok sevilmiş ve geliştiricisi vakit kaybetmeden hemen 2. versiyonunu da piyasaya sunmuştu. Ücretsiz olarak bilgisayarınızın tarayıcısı üzerinden oynanabilen böcek avcısı 2 oyunu atış ve savunma tarzında geçen bir seneryoya sahip.

Oyunumuza ilk girdiğinizde sol tarafta eli silahlı bir avcı çıkacak işte bizler bu karakteri kontrol edip böcekleri avlamaya çalışacağız. Pest Hunter 2 ismi ile yayılan oyunumuza ilk play tuşuna bastığımızda mahalledeki çocukları uçan böcek ve farelerin kovaladığını göreceksiniz bizler ise böcek avcısı 2 olarak hepsini yoketmeliyiz. Oyunumuzda 3 farklı aşama yani bian bulunuyor bu binaların hepsindeki odaları tek tek gezmeli ve böceklerin yerlerini tespit ederek oyunun sonuna kadar gitmeliyiz. Kontrollere gelecek olursak böcek avcısı 2 oyununda çeşitli silahlar var ve bunları geliştirerek böceklere karşı daha güçlü bir savuma ve saldırı sunabiliyoruz. Her bölümde para kazanacak bu paralarla yeni malzemeler alacağız. Bomba atarları kullandığımızda daha hızllı böcek avlayabiliriz vurdukça kazanacağımız bu oyunda çeşitli ödüllerde çıkacak örneğin zırh çıkarsa bunu hemen alalım ve bu sayede böcekler kısa bir süre de olsa bize herhangi bir zarar veremiyorlar.

Faremizle adamımızı sola sağa çekebilir ve tabancamızın ateşini ayarlayabiliriz yine aynı şekilde yön tuşları ilede adamımızı yani böcek avcısı 2'yi gezdirebiliriz.

Böcek Avcısı 2 Oyunu Oyna
Yorumlar