Şimşek Mcqueen Arabalar Şimşek Hızı - Türkçe Oyunu

Disney oyunları arasında en özellerinden olan, çizgi filmleri, sinema filmleri ve oyunlarıyla meşhur olan arabalar oyunları bu kez en yeni Türkçe oyunu ile bizlerle olacak. Bildiğiniz gibi kimileri şimşek şimşek mekkuin, kimileri ise kırmızı arabamıza şimşek mcqueen olarak sesleniyor bu oyunda ikiside serbest :).

Öncelikle oyuna başlamak için ilk girişte mekkuin size ekibe hoşgeldin mesajı vercek yeşil butona tıklayarak oyuna giriş yapınız. Sonrasında ise radyotör yarışları için bir ad seçmeniz gerekiyor bu ad maksimum 3 harfli olabilir. Bu işlemlerin ardından oyunun ilk yarışı başlayacak sizin yazdığınız isim ise arabanın plakasında yazacaktır. Oyun şu şekilde sizler aracınızı yön tuşları ile sürmelisiniz sürerken etrafa çarpmamalı ve arabanın yıpranmaması için uğraşmalısınız. Şimşek mcqueen / mekkuin sizi ilk olarak eğitecek ve arabanızı nasıl kullanıp şimşek hızı oyununda nasıl gitmeniz gerektiğini gösterecektir. Oyun ekranında nitro gibi bir özellik bulunuyor bu sayede daha hızlı araba sürüşü gerçekleştirebileceksiniz. Sürenin önemli olduğu bu oyunda sizler ilk olarak beyaz arabayı kontrol edeceksiniz kaçıncı olduğunuzu yukarı sol bölümden takip etmek mümkün.

Oyunda aracı geliştirme seçenekleri bulunuyor bu sayede aracınızın daha hızlı bir şekilde gitmesi için modifiye yapabilirsiniz. Modifiye seçenekleri arasında şimşek hızı oyununda motoro değişimi, lastik değişimi, araç boyama ve sticker yapıştırma gibi bölümler yer alıyor.

Şimşek Mcqueen Arabalar Şimşek Hızı - Türkçe Oyunu Oyna
Yorumlar