Dinozor Makineler Oyunu

Dinozor Makineler

TRT çocuk çizgi film kanalında yayınlanmaya başlayan yeni çizgi filmler arasında yerini alan dinozor makineler şimdi oyunları ile dede oyun sitesinde. Oyunumuza başlamadan önce kısa bilgiler verelim hemen; Dinazor makineler oyununda tamamen parçalardan birer dinazor robotlar yapmaya çalışacağız. Burada dikkat edilmesi gereken nokta dinazorun tüm parçalarının bir makine gibi birleştirilebilimesi. Oyunda sizlere gösterildiği şekilde çeşitli dinazorlar oluşturmanız ve bunları geliştirmeniz gerekmektedir.

Ekranın sağ tarafında tamamlayacağınız dinozorun parçaları bulunuyor. Bu parçaları teker teker ekranın sağ tarafına doğru yere sürükleyerek dinozor makineler oyunu oynayın. Parçaların hepsini doğru yere yerleştirdikten sonra resmi tamamlıyorsunuz ve sonraki resim için bir sonraki bölüme geçiyorsunuz.

Ty Rux, Revvit ve D-Structs oyundaki karakterler arasında yerini alırken bakalım sizlerde eğlenceli çizgi film oyunlarımız gibi dinozor makineler oyunumuzuda sevip dinazor kullanmanın keyfini çıkartabilecek misiniz? Oyunun orjinal adının Dinotrux olduğunu ve Dreamworks Animation stüsyoları tarafından geliştirildiği konusundada genel bir bilgi verelim.

Dinozor Makineler Oyunu Oyna
Yorumlar