Nehirden Geçme - River IQ Oyunu

Nehirden Geçme - River IQ

Zeka oyunları arasında son zamanlarda çok fazla tercih edilen ve oldukça zor olan nehirden geçme veya geçirme olarak tanımlanan oyun serimizin 1. bölümü ile sizlerle birlikteyiz. Bu oyunumuzda sahilde bekleyen birçok çocuk ve ailesi yer alıyor ve amacımız adındanda anlaşıldığı üzere bunları nehirin karşısına geçirmek peki nasıl yapılacak?

Tüm bunları düşğne dururken oyunun ilerleyişi ve amacı hakkında biraz daha fazla detay verelim. Nehirden geçme oyunu IQ ve zeka gerektiriyor düşünme kuvvetinizi arttırmak oyunda sizi başarılı kılabilir farklı yöntemler kullanarak çocukların karşıya geçme ihtimallerini düşünmelisiniz.  Çince dilinde geliştirilen oyunumuzda bazı kurallar var; Bunları listeleyelim ve kesinlikle dikkat etmelisiniz.

Tekneye binecekleri karşıya geçirmek için kırmızı yuvarlak nokta gibi olan yerlere tıklamak gerekli. Bir turda maksimum 2 kişi tekneye binebilir. Baba ve anneleri yokken kızlar tek başına binemez aynı şekilde erkekler içinde geçerli. Kızlar annesiz babalarıyla kalamaz ve oğlanlarda babaları olmadığında anneleriyle kalamaz. Hırsız polis olmadığında aile ile birlikte kalamaz, tekneyi ise sadece anne baba veya polis kullanabilir bakalım tüm insanların karşıya geçmesini sağlayabileek misiniz.

Nehirden Geçme - River IQ Oyunu Oyna
Yorumlar