Otobüs Şoförü Oyunu

Otobüs Şoförü

Otobüs şoförü oyunu "W, A, S, D" tuşlarıyla oynanıyor. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranın sol tarafındaki direksiyonu çevirerek aracı kontrol ediyorsunuz. Sağ tarafındaki gaz ve fren pedallarına tıklayarak ta ileri ve geri hareket ediyorsunuz.

Açılış ekranında karakter seçimi sizi karşılıyor. Tek kişilik 'Campaign' ve çok kişilik 'Multiplayer' olmak üzere iki modu bulunuyor. Tek kişilik versiyonda aracınızla otobana çıkıyor ve süre bitmeden önce bitiş çizgisine ulaşmaya çalışıyorsunuz. Ekranın sol üst köşesinde yeşil renkte hasar barı yer alıyor. Kaza yaptıkça dolmaya başlayan hasar barı tamamen dolarsa başarısız oluyorsunuz. Sağ köşede yer alan nitro simgesine tıklayarak aracınızı kısa bir süre inanılmaz hızlara ulaştırabilirsiniz. Başarılı bir şekilde tamamladığınız her seviyeyle beraber altın jeton kazanır ve bir üst seviyenin kilidini açarsınız. Daha hızlı ve farklı tasarımlara sahip araçları altın jetonlarla satın alabilirsiniz.

Multiplayer bölümünde ise başka bir araca karşı yarış yapıyorsunuz. Parkuru diğer araçtan önce tamamlayıp yarışı kazanarak bölümü tamamlıyorsunuz. Parkurun uzunluğunu ve her iki aracında parkur üzerindeki konumlarını ekranın üst tarafındaki baremden takip edebilirsiniz. Otobüs şoförü oyununu şimdi oynamaya başla ve hem zamana hem de rakiplerine karşı yarışı kazanmaya çalış.

Otobüs Şoförü Oyunu Oyna
Yorumlar