Siren Head Oyunu

Siren Head

Siren head oyunu oynarken "A, S, D, W" ve yön tuşlarıyla hareket ediyorsunuz. SHIFT tuşuna basarak hızlı koşuyorsunuz. R ile silahın şarjörünü dolduruyorsunuz. TAB tuşuna tıklayarak haritayı açıp kapatıyorsunuz. E tuşuna tıklayarak evlerin içindeki kameraları alıyorsunuz ve adadaki işaretli alanlara yine E tuşuna tıklayarak kameraları yerleştiriyorsunuz.

Menü sayfasında NORMAL kolay ve HARD zor olmak üzere 2 farklı zorluk seçeneği bulunuyor. Bu seviyelerden birini seçerek siren head oyunu oynamaya başlıyorsunuz. 

Görevimiz adadaki vahşi yaratıkları ve devasa insansı canlıları incelemek. Elimizde bulunan tabancayla vahşi hayvanlara ateş ederek onların hepsini öldürüyoruz. Yaratıklar size saldırdıklarında gücünüz azalıyor. Kalan enerjiniz ekranın sol alt köşesinde görünüyor. Uzun boylu insansı canlılardan kaçarak ta kendimizi koruyoruz. Evlerin içindeki kutuları alıp adanın değişik noktalarına kameralar yerleştirerek adadaki olayları incelemeye çalışıyoruz. Haritada gösterilen kamera bulunan evlere girip kamera kutularını alıyoruz. Sonra da yine harita üzerinde gösterilen bölgelere kameraları yerleştirerek adayı uzaktan izliyorsunuz.

Siren Head Oyunu Oyna
Yorumlar