2 Kişilik Altın Avcısı Oyunu

2 Kişilik Altın Avcısı

2 kişilik altın avcısı oyunu "S" tuşu ve aşağı ok tuşuyla oynanıyor. Madencilerden birini S tuşuyla diğerini de aşağı yön tuşuna tıklayarak kontrol ediyorsunuz.

Her bölüme başlarken size hedef veriliyor. Bu hedef NEXT GOAL kısmında yazıyor. Örneğin NEXT GOAL 900$.. Ekranın üst tarafında görünen süre bitmeden bu hedef kadar değerli madeni toprak altından çıkartarak para kazanmamız gerekiyor. Hedefi geçince bölümü tamamlıyoruz. Bölüm geçişlerinde altın madenimizi geliştirici özellikler alarak daha rahat 2 kişilik altın avcısı oynayabiliriz. Bu özellikler arasında çapanın atış hızını arttırabiliriz. Yada verilen süreyi uzatabiliyoruz. 

Toprağı kazarken dikkat etmemiz bazı ayrıntılar var. Siyah renkteki kayaların değeri daha azdır. İçi altın dolu olan sandıkları aldığımızda kasamızda daha fazla para birikiyor. Birde altınların ve sandıkların arasına gizlenmiş bombalara çapamızı atmamamız gerekiyor. Eğer bomba patlarsa etrafında bulunan madenleri yok ediyor. Buda sizin hedefe ulaşmanıza engel oluyor.

2 Kişilik Altın Avcısı Oyunu Oyna
Yorumlar