Kas Geliştirme Oyunu

Kas Geliştirme

Kas geliştirme oyunu yön tuşları ve "SPACE" boşluk bırakma tuşlarıyla oynanıyor. Ekranın sağ vücut yapan çocuk ve sol tarafta ise kontrol paneli görünüyor. Kontrol panelinde kullanacağınız tuşlar, tuşları kullanım şekliniz ve set sayınız görünüyor. QUICKLY ile tuşa hızlı hızlı seri bir şekilde tıklıyorsunuz. PRESS ve HOLD ile tuşa basılı tutuyorsunuz. RELEASE yazısını gördüğünüzde ise tıklama işlemini sonlandırıyorsunuz.

Spor aletleri, yiyecek - içecek, ekstra protein takviyesi ve karakter oluşturmak olmak üzere 4 tane menü bulunuyor. Ekranın üst tarafında ENERGY enerjiniz, HEALTH sağlığınız ve LEVEL kısmında da seviyeniz görünüyor.

Spor aletleri menüsünde vücudunuzun geliştirmek istediğiniz bölgesini seçip spor yapmaya başlıyorsunuz. Ekranda görünen tuşlara seans sayısı kadar hızlı hızlı tıklayarak vücut yapmaya başlayın. Vücudunuzun her bölgesi için ayrı spor hareketlerini yapmanız ve spor aletlerini kullanmanız gerekiyor. Her zaman az enerji harcayarak çok fazla alet ile çalışmalısınız. Enerjiniz bittiğinde yemek butonlarına tıklayarak yemek yiyorsunuz ve enerji depoluyorsunuz. Günlük düzenli bir şekilde spor salonu içinde bulunan tüm malzemeleri kullanıp çocuğa fit bir beden oluşturarak kas geliştirme oyunu oynamayı tamamlayın.

Kas Geliştirme Oyunu Oyna
Yorumlar