Zombi Ezmece Oyunu

Zombi Ezmece

Yön tuşları, A, S, D, W tuşlarıyla arabayı sürüyorsunuz.  SPACEBAR boşluk bırakma ateş ediyor. SHIFT veya N tuşuyla hızınızı arttırıyorsunuz.  

Oyun dünyasında ayrı bir yeri olan notdropler firmasının geliştirdiği earn to die oyununa hoş geldiniz. Evet bu oyun yayınlananı neredeyse tam 15 yıl oldu fakat siz değerli oyuncularımız zombi oyunlarını sevdiği gibi zombi ezmece oyunlarınıda çok sevdi ve beğenerek oynadı.

Zombi ezmece oyunu nasıl oynanır araçlar nasıl geliştirilir hemen bunlardan bahsederek oyuna giriş yapalım. Play ile başlatalım oyunumuzu ardından kahramanımızın nasıl bir çöle düştüğü sizlere gösterilecek burada peşinde zombiler var ve helikopterini düşürüyor fakat ormandan kaçıp arabasıyla zombileri ezmesi gerekecek. Haritada pekçok farklı nokta bulunurken yeni oyunlar için yeni bölümler açmamız gerekli. Zombi ezmecede yer alan garaj kısmında zombi ezici araçlarımızı geliştirebilir veya yeni araba alarak çölden kurtulabiliriz. Oyun o kadar güzel hazrlanmış ki aracın modifiyesinden dış silahlandırmasına kadar dört dörtlük bir eğlence haline gelmiş. Zombi ezmece oyununda ayrıca diğer bir husus ezdiğimiz zombi başına para kazanıyoruz bu paralarıda tabi garajda değerlendirebiliriz. Spor yarış arabasından, hummer jipe ve hatta okul otobüsüne kadar pekçok araç zombi ezmecede sizleri bekliyor.

Zombi Ezmece Oyunu Oyna
Yorumlar