Power Rangers Oyunu

Power Rangers

Power rangers oyunu bilgisayarlarda yön tuşları, Z, X ve SPACEBAR boşluk bırakma tuşlarıyla oynanıyor. Cep telefonlarında ve mobil tabletlerde ise ekranın sol tarafındaki oklar ve sağ tarafındaki A ve B butonlarına tıklanarak oynanıyor. Yön ve ok tuşlarıyla ileri geri hareket edebilir, zıplayabilir ve eğilebilirsiniz. Z ve A ile yumruk, X ve B ilede tekme atabilirsiniz. SPACE yani boşluk bırakma tuşuyla her karakterin kendisine ait özel savunma ve saldırı hareketlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Menü sayfasının sağ tarafında power rangers karakterleri ve sol tarafında ise ninja kaplumbağalar karakterleri bulunuyor. Dövüşe başlamadan önce herhangi bir taraftan 4 tane dövüşçü seçiyorsunuz.

Dövüş başladığında ekranın üst tarafında dövüşçülerin kalan güçleri görünüyor. Kavga sırasında ölen dövüşçünün yerine kaldığı yerden bir sonraki devam ediyor. Hayatta kalan ve enerjisi halen daha bitmemiş olan dövüşçü bir sonraki müsabakaya kalan enerjisiyle devam ediyor. Karşı takımdaki 4 dövüşçüyüde öldürüp maçı kazanarak power rangers oyunu oynamayı tamamlayın. 

Power Rangers Oyunu Oyna
Yorumlar