Sniper 2 Oyunu

Sniper 2

Sniper 2 oyunu oynarken kontrolleri MOUSE ile sağlıyorsunuz. SAĞ TIK tuşuna basılı tuttuğunuzda silahın dürbün görüşü açılır ve elinizi tuştan çektiğinizde silah ateşlenir.

Seviye atlayarak ilerlediğiniz oyunda, sizden her seviyede haritada görünen tüm düşmanları öldürmenizi istiyor. Bu görevi tamamlamak için silahınızda kısıtlı sayıda kurşun bulunuyor. Tüm kurşunlarınız bittiği takdirde görev başarısız olur. 

Düşmanlarınızı vurarak öldürebilirsiniz. Kafaya atılan kurşun düşmana en yüksek hasarı veriyor. Patlayıcı varili vurduğunuzda geniş çaplı bir patlama oluşturarak birden fazla kişiyi tek bir seferde öldürebilirsiniz. Yüksekten düşen düşmanlar da düşme hasarıyla ölebiliyor. Bunun için düşmanların, en üstte bulunduğu platformun destek kısımlarına ateş etmelisiniz. Böylece yüksekteki düşmanlar yere düşünce, yerdekiler ise üstlerine düşenler nedeniyle ölecektir.

Görevi başarılı olarak bitirdiğinizde altın kazanırsınız. Bu altınları reklam izleyerek daha da katlayabilirsiniz. Bu altınlarla daha gelişmiş silahlar alabilir ya da hasar ve kazanç geliştirmesi yapabiliyorsunuz.

Sniper 2 Oyunu Oyna
Yorumlar